Tagi

, , , , , , , , , , , ,

Kocham swoje dziecko i noszę je dumnie…

Lubię te ciekawskie spojrzenia przypadkowych przechodniów,

ich minę gdy zobaczą, że coś mi urosło na plecach.

Kocham robić inne rzeczy, inne niż wszyscy, wyróżniać się.

Lubię być oryginalna, nawet jeśli to wiąże się z mniejszością.

Zawsze taka byłam i chyba już zawsze taka będę.

Ja to lubię 😉 Indywidualizm.

A Ty?

Jeśli tak, koniecznie zostań ze mną i podejmij babywearingowe wyzwanie!

Już teraz zapraszam każdego z Was do wejścia ze mną w świat różnych wiązań chust.

Dlaczego? Bo lubię poznawać coś nowego, bo lubię wyzwania, bo lubię bawić się tym co lubię, a noszenie lubię/kocham bardzo! No i przede wszystkim dlatego, że jak to mówią „spieszmy się nosić dzieci, tak szybko rosną!”.

W myśl tej zasady, zaproponuję Wam i sobie oczywiście Wyzwanie – MoA Babywearing Challenge.

Na czym będzie polegać? Co tydzień pokażę Wam nowe wiązanie, podeślę linka z instrukcją jak je zawiązać. Chciałabym, abyś to właśnie Ty wypróbował/a wiązanie. Zrób zdjęcie, podziel się nim! Pokażcie się w chustach, pokażcie jakie wiązania używacie, pokażcie Wasze próby nowych wiązań!

Czemu warto je poznawać? To tak jak z jedzeniem. Dopóki czegoś nie skosztujesz, nie wiesz czy Ci zasmakuje. Może akurat wiązanie, które przetestujesz okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę? Może doskonale odciąży te słodkie kilogramy, które chcesz nosić? A może po prostu będzie to świetna zabawa ze szmatką, która pewnie już niedługo odejdzie w zapomnienie lub jej wykorzystanie będzie dalekie od babywearingu 😉

#MoABabywearingChallenge

#MoABabywearingChallenge tak oznaczajcie swoje fotki – chcę je zobaczyć na FB lub na Instagramie 🙂 Niech będzie nas więcej i więcej… im więcej tym lepiej!

Zarażajmy noszeniem, zarażajmy chustami, zarażajmy bliskością w myśl zasady #nicminiewisi 🙂 (znacie tę akcję? Promowania właściwego noszenia dzieci? Jak nie to uciekajcie na blog Matki Córek)

Do akcji zapraszam w każdej chwili 🙂