Tagi

, ,

Jestem Człowiekiem, który odgrywa w życiu kilka ważnych ról…

Jestem Kobietą – choć nie należę do tych, które godzinami przesiadują w łazience, poprawiają makijaż i kupują drogie ciuchy…

Jestem córką – i wiem, że mam wspaniałą mamę…

Jestem żoną – całkiem dobrą 😉 choć gospodynią domową już niekoniecznie…

Jestem MATKĄ – i to jest najpiękniejsza dla mnie rola, jaka przypadła mi w udziale…

Mam 27 lat, od 4,5 roku mężatka.

Mamą zostałam blisko 2,5 roku temu (nie licząc okresu cudownego oczekiwania). Jeszcze niespełna dwa miesiące i będę mamą podwójną. Druga córeczka już niebawem przyjdzie na ten świat.

Poza tymi rolami jestem aktywną zawodowo kobietą i jestem bardzo zadowolona z tego co robię na codzień.

Dlaczego pisanie bloga? A dlaczego nie? Każdy z nas ma wiele do powiedzenia. Często boimy się krytyki, oceny ze strony innych a tak naprawdę to warto dzielić się tym co mamy w środku i co myślimy. Każda dyskusja i wymiana zdań sprawia, że inaczej patrzymy na dany temat a to nie jest absolutnie nic złego. Jak to mówią, tylko krowa nie zmienia zdania i chyba coś w tym jest. Sama wiele razy zastanawiałam się nad różnymi rzeczami. Zawsze wydawało mi się, że mam twardy szkielet moralny, że wiem dokładnie jakie są moje poglądy i opinie, ale cóż… wszystko zależy od punktu patrzenia na rzeczywistość. Pewnie nie raz poruszę tematy, które są tematami ciężkimi, na które ja sama nie znam dobrej odpowiedzi i nie mam jednoznacznego stanowiska, i właśnie tutaj na Was liczę – na Wasz głos w dyskusji.

To chyba tyle na dziś. Już niebawem więcej, bo aż sama nie wiedziałam, ile chciałabym powiedzieć 🙂

Reklamy